Norintiems tobulėti

 Didelį vaidmenį slidinėjime turi įranga.Labai svarbu tinkamai parinktos slidės ir batai, atitinkantys slidinėjimo lygį ir stilių. Jus gali nuvilti rezultatas čiuožiant bekelia su  carving stiliaus slidėm arba naudojant freeride slides čiuožiant paruošta trasa.  

Tiesiog ir vienu,ir kitu atveju kokybiškų posūkių neišgausit. 

Dažnai žmonės klausia, kurio gamintojo slidės yra geresnės. Vienareikšmiškai atsakyti į šį klausimą neįmanoma. Per ilgą slidinėjimo patirtį  dalyvaujant varžybose,bendraujant su užsienio partneriais, padarėm išvadą, kad esminio skirtumo tarp slidžių nėra (be abejo reikia lyginti tos pačios geometrijos ir paskirties slides). Tą patvirtina tas faktais, kad kiekvienais metais testavimą laimi skirtingo gamintojo slidės.

Dėliojant prioritetus ir norint tobulėti, nėra prasmės  kaitalioti slidžių gamintojus, geriau skirti daugiau dėmesio slidinėjimo technikai tobulinti. 

Slidinėjimo instruktorius per pora valandų (max pora dienų) gali pastatyti jus ant slidžių ir suteikti technikos pradmenis, kurių dėka jūs galėsite saugiai nusileisti nuo nesudėtingos trasos ir sustoti,kada to reikia. Toliau norint išnaudoti visas slidžių galimybes, jums teks tobulinti savo įgūdžius. Deja, tai jau nėra dviejų dienų procesas ir čia slidinėjimo instruktorius mažai,ką gali pagelbėti, nes tai gali ne tik ilgai užtrukti, bet ir kainuoti nemažai pinigų. 

Šiais laikais yra daug būdų, norint tobulinti slidinėjimo techniką - pradedant draugų patarimais ir baigiant pamokomis youtube platformoj. Norėdami padėti jums tobulėti kalnų slidinėjime, sukūrėme facebooke grupę,kur galėsite užduoti klausimus ir diskutuoti su labiau patyrusiais slidinėjimo bendruomenės nariais arba patys pasidalinti savo patirtimi ir įspūdžiais trasose. 

Kalnų slidinėjimo technika-analizavimas, aptarimas.